KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14897109
nr 1489 7109
Petter Zennström
(f. 1945), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 87. Bildmått: 16x14 cm, yttermått inklusive ram: 23x19 cm
Petter Zennström, svensk målare född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:15:28
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)